Yeparxiya Şurasının katibi Gənclər Gününə həsr olunmuş tədbirdə iştirak etmişdir
Bakı Yeparxiyasının Yeparxiya Şurasının katibi protoierey Mefodiy Əfəndiyev Azərbaycan Gənclər Gününə həsr olunmuş bayram tədbirində iştirak etmişdir.
Azərbaycan Gəncləri Günü ərəfəsində Bakıda Rus Evinin M. Maqomayev adına Azərbaycan Dövlət Akademik Filarmoniyası ilə əməkdaşlıq çərçivəsində təşkil etdiyi "gənclərə dəstək" adlı bayram konserti keçirilib. Konsertdə Azərbaycanın əməkdar Artisti Nərgiz Əliyevanın müşayiəti ilə "gənclərə dəstək" layihəsinin iştirakçıları - beynəlxalq və respublika müsabiqələrinin laureatları çıxış ediblər.
Bayram tədbirinin sonunda Rossotrudniçestvo Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyinin rəhbəri İrek Zinnurov gözəl musiqi axşama görə hamıya təşəkkür etdi və protoierey Mefodiy Əfəndiyevdən konsertin iştirakçılarına və təşkilatçılarına fəxri fərmanlar təqdim etməyi xahiş etdi.